O FIRMIE

Swiadectwo_01.jpg

Biuro Obrotu Nieruchomościami "Sienkiewicz Nieruchomości" rozpoczęło działalność w 1999 roku. Jego właściciel, Krzysztof Sienkiewicz, zajmuje się zawodowo pośrednictwem w obrocie nieruchomościami od 1996 roku. Zgodnie z wymogami ustawy posiada Licencję Zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 2639.

Solidność, profesjonalizm i dobra opinia wśród naszych klientów pozwoliła na zdobycie wysokiej pozycji na gorzowskim rynku obrotu nieruchomościami.


Z naszych usług korzystają znane ogólnopolskie firmy. Zaufały nam m.in.: Rossmann, STU Ergo Hestia, ING Nationale Nederlanden, Lukas Bank, Polkomtel (PLUS GSM), TP S.A., PLAY, ERA, Z. Marciniak, Interbud-West, GBS Barlinek oraz developerzy, spółdzielnie, przedsiębiorcy i banki z Gorzowa Wlkp.

Ściśle współpracujemy dla dobra naszego Klienta z Kancelariami Adwokackimi, Notarialnymi, z projektantami, architektami i agencjami reklamowymi. Wszystko po to, aby nasz Klient poczuł się bezpiecznie i komfortowo.

Nasze Biuro od lat aktywnie uczestniczy w życiu miasta, wspomagając i promując kulturę i sport.

"Sienkiewicz Nieruchomości" jest między innymi sponsorem gorzowskiej drużyny żużlowej oraz drużyny siatkarskiej "Sienkiewicz Nieruchomości".

1.jpg

3.jpg
gollob_maly.jpgObraz_040now.jpg
Copyright © 2008 Sienkiewicz Nieruchomosci.

Designed by WebDawidWszystkie prawa zastrzezone